wtorek, 26 listopada 2019

Jak zyskać szybką opaleniznę na Sylwestra i inne okazje?
Jak zyskać szybką opaleniznę na Sylwestra i inne okazje?
W sezonie jesienno zimowym nie zawsze jest możliwość opalania na słońcu. Można wyjechać tam, gdzie będzie ciepło. To jednak zajmuje czas i generuje koszty. Co zrobić, żeby nie wydać wiele, a mieć ładnie opaloną skórę? Przeczytaj, a będziesz lśnić o każdej porze roku.

Po pierwsze: opalanie natryskowe
Wykonywane w salonach kosmetycznych w wielu miastach. Zabieg wykonuje osoba mająca wykształcenie kosmetyczne. Przeważnie jest to Kosmetolog lub Kosmetyczka po kursie z tego zabiegu, ale też ukończonych studiach lub szkole policealnej. Specjalny pistolet wypełniony barwnikiem pozwala na równomierne rozprowadzenie odcienia. Istotny jest dobór odcienia dopasowany do karnacji.
Po drugie balsam brązujący
Kosmetyk ten łatwo rozprowadzisz w zaciszu domowym. Wcześniej wykonaj piling ciała, żeby balsam brązujący lepiej się prezentował. Po kilku godzinach od posmarowania efekty będą widoczne. Proponuję smarować się nim na noc. Rano balsam brązujący będzie ładnie wyglądał. Włożysz sukienkę lub coś innego, co odsłania opaloną skórę.
Po trzecie: samoopalacz
W przypadku tej metody również trzeba zrobić piling całego ciała. Dzięki temu nie będzie zacieków na skórze. Samoopalacz daje efekt po kilku godzinach. Lepiej dobrze go rozprowadzić lub nie stosować. Potem trzeba czekać, aż ewentualny niepożądany efekt zejdzie. Nie trwa to długo, ale lepiej nie ryzykować przed ważnym wyjściem.
Po czwarte: słońce
Nie zawsze dostępne więc warto skorzystać z pozostałych metod. Jednak są osoby, które lubią wyjechać zimą i iść na plażę. To bardzo dobre rozwiązanie przed sylwestrem. Wrócisz już z ładną opalenizną.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze o charakterze zbyt ogólnym, bez uzasadnienia, zawierające obraźliwe słownictwo będą usuwane.

Artykuł należy traktować informacyjnie. Nie może on zastąpić konsultacji z lekarzem dowolnej specjalizacji.

Nie zastąpi on także samodzielnego wyboru dobrych kosmetyków dostosowanych do cery, włosów, paznokci itp.

Kosmetyk u każdego działa inaczej. Blog służy do zorientowania się jak np wygląda lakier na paznokciach, jak prezentują się odcienie pomadek, cieni do powiek, farb do włosów i wszelkich innych kosmetyków. Ja polecam to, co sprawdziło się u mnie. Ty możesz wybrać inne wersje.Licznik od początku bloga

Obserwatorzy

Tłumacz na wybrany język