O mnie
Joanna Kwiatek


Piszę od dłuższego czasu i bardzo lubię to zajęcie. Pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiałam w internecie. W 2005 roku założyłam bloga o kosmetyce, który zawierał wiedzę profesjonalną. Było to podczas nauki w szkole policealnej na tym kierunku. Prowadząc blog, współpracowałam z portalami kosmetycznymi. Na ich łamach ukazało się wiele tekstów mojego autorstwa. Udzielałam się także na forach kosmetycznych. W swoich postach skupiałam się na radzeniu użytkowniczkom, jakich kosmetyków używać, jak pielęgnować twarz, ciało, włosy, paznokcie.
Zawsze marzyłam o wydaniu książki. Udało się to zrealizować w 2009 roku. Wtedy został wydany e-book kosmetyczny mojego autorstwa. Dziś nie ma go już w sprzedaży, ale jest to cenne doświadczenie. Dwa moje teksty zostały opublikowane w profesjonalnym piśmie Akademia Paznokcia nr 31, 33.

Nie jest mi obca także współpraca z portalami dla copywriterów, które pomagają zdobyć doświadczenie w pisaniu. Piszę również teksty na sprzedaż. Stale poszerzam wiedzę z zakresu copywritingu, ponieważ bardzo lubię uczyć się nowych rzeczy. Czytam wartościowe blogi, strony i książki, uczestniczę w webinarach. Chętnie napiszę teksty na różne tematy związane z moimi zainteresowaniami.

Rozwijam się także w dziedzinie kosmetyki. Uczestniczę w kongresach, targach, czytam kosmetyczną prasę i książki. 
Moja wiedza kosmetyczna jest profesjonalna. Nie powielam mitów. Teksty z tej dziedziny mogę napisać z głowy. Nie muszę szukać informacji, weryfikować ich. Wiem też, gdzie znaleźć wartościowe w razie potrzeby. 
Moje źródła wiedzy profesjonalnej:

1. Płatne konferencje online i stacjonarne
2. Książki 
3. Prasa
4. Darmowe wartościowe informacje
5. Webinary, blogi, portale

Interesuję się roślinami. Mam kaktusy i kwiaty i często kupuję nowe kalanchoe. Uwielbiam wiele różnych kwiatów. Mam także blog ze zdjęciami zrobionymi smartfonem. Nazywa się ujęcia różne i istnieje od listopada 2016, a wcześniej publikowałam swoje zdjęcia w mediach społecznościowych.

Moje pozostałe zainteresowania to:


Psychologia i Socjologia – czytałam sporo numerów Magazynu Coaching, Charaktery, a także wiele książek z biblioteki. Nadal czytam artykuły psychologiczne w internecie.

Dom i wnętrze – lubię oglądać programy o wnętrzach, czytać artykuły w sieci, oglądać zdjęcia wnętrz w katalogach, mediach społecznościowych, prasie. Czytam też teksty o budowaniu domów szkieletowych i tradycyjnych, meblach i dekoracjach.

Moda obserwuję wiele blogów, portali o modzie. Śledzę trendy w tej dziedzinie. 
Prowadzę blogi o różnej tematyce. Poniżej linki:ZeszytUrody zawiera artykuły oraz recenzje kosmetyków. To kontynuacja skasowanego bloga joanna-kosmetyka (blog.onet.pl) klik

Czytaniezfiliżankąherbaty zawiera recenzje książek, prasy i trochę tekstów związanych z czytaniem. Założony w 2013, a od 2010 pisałam recenzje książek na swoim profilu w LubimyCzytać.pl. Teraz nadal się tam udzielam. Współpracowałam także z kilkoma wydawnictwami w zakresie recenzji książek. Był to barter i zrezygnowałam z tej formy. klik

Pisaniezfiliżankąherbaty – nie miałam gdzie pisać o wszystkim i w marcu 2018 roku założyłam kolejny blog. Ukazują się moje przemyślenia, teksty o tematyce, która nie pasuje na pozostałe blogi. klik


Ulubione tematy:

1. Kosmetyka - teksty specjalistyczne
2. Moda
3. Rośliny
4. Praca, edukacja
5. Książki
6. Dom i wnętrze


W skrócie:

  1. Autorskie blogi
  2. Pisanie dla portali kosmetycznych
  3. E- book kosmetyczny
  4. Dwa teksty w prasie drukowanej
  5. Portale dla copywriterów
Strona wizytówka i portfolio 


branża kosmetyczna:

Opis produktu: krem do twarzy 

Opis kategorii: produkty do paznokci, dłoni

Tekst na blogBrwi – wizytówka kobiet i mężczyzn. Jak zadbać, żeby były piękne?

Tekst SEO zapleczowySpa – co to jest i dlaczego warto się na chwilę oderwać


Zodiakalna bliźniaczka, copywriterka, blogerka, fanka muzyki, herbaty, czekolady, kwiatów. Lubię mieć na półce dobre kryminały, pisać przy muzyce, jeździć na rowerze, fotografować smartfonem, patrzeć w niebo.


Zapraszam na stronę wizytówkę z informacjami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze o charakterze zbyt ogólnym, bez uzasadnienia, zawierające obraźliwe słownictwo będą usuwane.

Artykuł należy traktować informacyjnie. Nie może on zastąpić konsultacji z lekarzem dowolnej specjalizacji.

Nie zastąpi on także samodzielnego wyboru dobrych kosmetyków dostosowanych do cery, włosów, paznokci itp.

Kosmetyk u każdego działa inaczej. Blog służy do zorientowania się jak np wygląda lakier na paznokciach, jak prezentują się odcienie pomadek, cieni do powiek, farb do włosów i wszelkich innych kosmetyków. Ja polecam to, co sprawdziło się u mnie. Ty możesz wybrać inne wersje.Licznik od początku bloga

Obserwatorzy

Tłumacz na wybrany język