Kosmetyki i akcesoria do brwi


Kosmetyki i akcesoria do brwi
Istnieje wiele sposobów na podkreślenie brwi. Czym to zrobić i jak nakładać? Przeczytaj, a wybór będzie łatwiejszy.

Wosk
To kosmetyk dostępny w wielu sklepach. Ma dobrą do nakładania kremową konsystencję. Łatwo go nałożyć. Wystarczy dobrać kolor do swojej karnacji. Większość barw to różne odcienie brązowego. Od jasnych po bardzo ciemne. Wosk to dobry pomysł na podkreślenie brwi. Nie zmyje się szybko i brwi będą się ładnie prezentowały.
Farbka
Tubka z kosmetykiem to wygodne opakowanie dla takich preparatów. Brwi podkreślisz, nakładając farbkę skośnym pędzlem, który ułatwi to zadanie. W sklepach znajdziesz wiele odcieni. Pojemność jest niewielka, ale to wydajny kosmetyk. Wybierz najlepszy odcień farbki do brwi dla siebie i stosuj go na co dzień i nie tylko.
Kredka
To popularny kosmetyk. Dobrze zastrugana kredka do brwi sprawi, że narysujesz brwi poprawnie. Można nimi namalować kontur, a wypełnić innym kosmetykiem. Dostępna w odcieniach brązowych oraz czarnym. Wybierz ten sposób, jeśli obawiasz się farbki lub wosku.
Cień do brwi
Wygodny w nakładaniu, dostępny w wielu odcieniach. Nie są to cienie do powiek. To takie, które przeznaczone są tylko do brwi. Jednak tych do powiek też można użyć, gdy nie ma innych. Wybierz paletki cieni do brwi, w których znajdziesz kilka kolorów do wyboru.
Czym ułożyć brwi?
Włoski na brwiach często są nie zbyt ładnie ułożone. Trzeba je rozczesać grzebykiem, który czasami jest w zestawach pędzli lub przy kredkach. Pomoże w tym także bezbarwny żel do brwi, dzięki któremu zyskasz pięknie ułożone brwi. To dobry sposób dla większości kobiet. Nawet tych, które nie malują brwi kolorem.
Jakie akcesoria do brwi?
Istnieją także produkty, które ułatwią nakładanie wymienionych produktów. Oprócz tego trzeba je też wyregulować. Najlepsza do tego będzie pęseta skośna, która jest lepsza od prostej. Ułatwia precyzyjną regulację. Wybrany kosmetyk nałożysz skośnym pędzlem do brwi, który jest do tego przystosowany. Może to też być pędzel, który jest prosty, ale zadanie będzie trudniejsze. Wszystko zależy od preferencji.
Jak uzyskać kształt brwi?
Mogą to ułatwić szablony, które są w drogeriach. Czasami dołączone do zestawów z pęsetą i cieniami do brwi. To są produkty uniwersalne, dla każdego. Dlatego ich kształt często nie jest dostosowany do brwi osoby, która je kupi. I nie da się tak łatwo narysować brwi. Dlatego trzeba to zrobić za pomocą kredki, która ułatwi ich narysowanie. Wyznaczy punkty, gdzie mają być. Istnieje wiele rysunków, gdzie pokazane jest jak narysować brwi, ale warto kierować się indywidualnym przypadkiem. Najlepiej, gdy pójdziesz na regulację kształtu brwi do salonu. Ta specjalista zajmie się twoimi brwiami. Istnieją nawet takie, które zajmują się głównie zabiegami dla brwi. Stylistka brwi zrobi ci takie, które będą zachwycać.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dlaczego warto używać pudru do makijażu?

Pędzle do makijażu - jakie posiadam?

Farba Garnier color sensation jedwabisty beżowy superjasny blond nr 113