wtorek, 8 października 2019

Dobór podkładu do makijażu – co jest ważne?


Dobór podkładu do makijażu – co jest ważne?
Nie jest łatwo wybrać podkład w dopasowanym do skóry odcieniu. W sklepach jest duży wybór opakowań, konsystencji, barw tego kosmetyku. Przeczytaj, a dobrze wybierzesz.

Za jasny – można przyciemnić
Dostępne są preparaty, którymi możesz uzyskać ciemniejszy odcień zbyt jasnego podkładu. Nazywają się krople do rozjaśniania podkładu i są w ofercie wielu firm. Wiele kobiet kupuje zbyt jasny kosmetyk i dlatego jest to dobre rozwiązanie.
Za ciemny – można rozjaśnić
Podkład o zbyt ciemnym odcieniu zdarza się często. Szczególnie na jesień i zimę kupujemy niedopasowane kosmetyki. Rozjaśniacze to krople do rozjaśniania podkładu różnych marek.
Zła konsystencja
Z tym także można sobie poradzić prostym sposobem. Wystarczy zmieszać podkład z kremem do twarzy na dzień. Będzie się lepiej rozprowadzał i nawilży skórę.
Opakowanie
Ma znaczenie, musi być wygodne w użyciu. Najlepiej kupować naciskane podkłady, nie w tubce, z której wychodzi za dużo kosmetyku.
Jak widać, dobór podkładu nie jest trudny. Warto mieć swoje kryteria.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze o charakterze zbyt ogólnym, bez uzasadnienia, zawierające obraźliwe słownictwo będą usuwane.

Artykuł należy traktować informacyjnie. Nie może on zastąpić konsultacji z lekarzem dowolnej specjalizacji.

Nie zastąpi on także samodzielnego wyboru dobrych kosmetyków dostosowanych do cery, włosów, paznokci itp.

Kosmetyk u każdego działa inaczej. Blog służy do zorientowania się jak np wygląda lakier na paznokciach, jak prezentują się odcienie pomadek, cieni do powiek, farb do włosów i wszelkich innych kosmetyków. Ja polecam to, co sprawdziło się u mnie. Ty możesz wybrać inne wersje.