Jak dbać o nogi?


Jak dbać o nogi?
Czy stosujesz te zasady żeby Twoje nogi były piękne, gładkie i po prostu idealne?

Nogi są ważną częścią ciała, a szczególnie u kobiet. Cały rok można nosić różnej długości spódnice, sukienki, spodnie. Teraz latem przyszedł czas na krótkie, czasem nawet bez rajstop, które mogą dużo ukryć. Latem jednak wszystko jest widoczne i trzeba zadbać o nogi żeby wyglądały w pięknym słońcu.


Depilacja
dzięki niej lepiej i estetyczniej się prezentują. Metody: krem, maszynka +żel/pianka, laser, wosk.
Cellulit
pozbędziecie się tej przykrej dolegliwości zwanej skórką pomarańczową za pomocą diety, ćwiczeń, kosmetyków. Polecam balsamy ujędrniające, spacery, rower, ćwiczenia.
Żylaki
istnieją sposoby na ich usunięcie. Mogą to być np. laser. Wskazane jest zapobieganie ich powstawaniu poprzez: zdrowe odżywianie, nie palenie, ograniczenie do minimum noszenie butów na wysokim obcasie, stosowanie kosmetyków i preparatów leczniczych z: witaminą K, PP, C, miłorzębem, kasztanowcem.


Naczynka
usuwane między innymi laserowo. Przy nich nie wskazana jest depilacja gorącym woskiem. Nie wolno także brać zbyt długich gorących kąpieli.
Rozstępy
niestety gdy są już koloru białego niewiele da się zrobić. Najlepiej działać zanim się pojawią lub gdy są barwy czerwonej.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Podsumowanie 2017 - spis wpisów

Krem do twarzy Bielenda nawilżający z algami morskimi 40+

Żel do mycia twarzy Mariza z aloesem