Jak dbać o brwi?Jak dbać o brwi?

Brwi są bardzo ważnym elementem twarzy. Dzięki nim można poznać jaki mamy nastrój, co widzi nasze otoczenie. Nawet na zdjęciu typu selfie czy innym musimy uważać, żeby nie wyglądały źle. Trzeba o nie również zadbać i o tym będzie ten artykuł.

Po pierwsze regulacja
Możemy ja wykonać samodzielnie a pomocą pęsety. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni swoich umiejętności lepiej udać się do dobrego salonu kosmetycznego. Z brwiami nie ma żartów, wyregulujemy za dużo i potem ciężko będzie odzyskać ich dawny wygląd. Wtedy pozostaną inne metody.
Po drugie henna
Znane od lat farbowanie brwi na kolor: czarny, szary, brązowy. Farba dostępna jest w drogeriach, ale też jako zabieg w salonach kosmetycznych. Mogą też skorzystać osoby, które przesadziły z regulowaniem.
Po trzecie makijaż
W sklepach mamy szeroki wybór różnego rodzaju zestawów do brwi, czasami z pęsetą w komplecie, pojedyncze cienie, kredki. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Po czwarte makijaż permanentny

Jeśli już przesadziliśmy z regulacją, nie chcemy ciągle robić henny, malować kredkami, cieniami itp. to pozostaje makijaż trwały. Istnieją różne metody na poprawę wyglądu brwi. Warto poczytać o tym więcej i dowiedzieć się co będzie najlepsze. 


Do brwi polecam:
hennę Refectocil
kredkę Golden Rose eye brow pencil recenzja tu
eye liner Wibo (Lovely) recenzja tu

różne brązowe cienie w paletkach i pojedyncze
odżywka Revitalash  recenzja tu

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Podsumowanie 2017 - spis wpisów

Krem do twarzy Bielenda nawilżający z algami morskimi 40+

Żel do mycia twarzy Mariza z aloesem